Loading...
سه شنبه 04 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 99 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه پاشا د کارتیر ادیشن نویر اسپرت


عطر مردانه پاشا د کارتیر ادیشن نویر اسپرت محصول برند کارتیر از کشور فرانسه است. کارتیر این عطر بسیار خوشبو را در سال 2015 به بازار عطرهای خنک مردانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن اصل پاشا د کارتیر ادیشن نویر اسپرت بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر پاشا د کارتیر ادیشن نویر اسپرت از نظر بویایی در گروه عطرهای چوبی معطر دسته بندی می شود. عطرهای چوبی معطر در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده پاشا د کارتیر ادیشن نویر اسپرت:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های مرکبات ، آب هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های آب دریا ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های کهربا، سدر ، چوب صندل سفید روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
پاشا د کارتیر ادیشن نویر اسپرت یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید ادکلن کلیک کنید و انواع عطر و ادکلن های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید