Loading...
سه شنبه 04 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 83 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه پارتی پاریس


ادکلن برند زنانه پارتی پاریس محصول برند تری دو گانزبرگ از کشور فرانسه است. تری دو گانزبرگ این عطر بسیار خوشبو را در سال 2012 به بازار عطرهای معتدل زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن اصل پارتی پاریس بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر پارتی پاریس از نظر بویایی در گروه عطرهای شرقی گلی دسته بندی می شود. عطرهای شرقی گلی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر سایدونی لانسیسر، ارتور له تورونر د ایسون، ژاک فلیوری است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. سایدونی لانسیسر، ارتور له تورونر د ایسون، ژاک فلیوری هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده پارتی پاریس:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های نارنگی ماندارین، شکوفه پرتقال هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، گل یلانگ ، گل مریم ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های وانیل ، خس خس ، چوب صندل سفید ، لابدانیوم، تنباکو ، روایح دودی، بلسان کلمبیایی روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
پارتی پاریس یک عطر معتدلاست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید ادکلن اصل کلیک کنید و انواع ادکلن های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید