Loading...
دوشنبه 03 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 34 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه لولا


عطر و ادکلن زنانه لولا محصول برند مارک جاکوبز از کشور ایالات متحده است. مارک جاکوبز این عطر بسیار خوشبو را در سال 2009 به بازار عطرهای معتدل زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن اصل لولا بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر لولا از نظر بویایی در گروه عطرهای گلی میوه ای دسته بندی می شود. عطرهای گلی میوه ای در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر کالیس بکر، یان واسنیه است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. کالیس بکر، یان واسنیه هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده لولا:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های لیمو ترش، انار ، گلابی هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، شمعدانی ، گل خرزه هندی، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های دانه تونکا ، مشک ، وانیل روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
لولا یک عطر معتدلاست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید عطر و ادکلن کلیک کنید و انواع ادکلن برند های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید