Loading...
يكشنبه 02 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 16 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه فلور د کریستال


ادکلن زنانه فلور د کریستال محصول برند لالیک از کشور فرانسه است. لالیک این عطر بسیار خوشبو را در سال 2010 به بازار عطرهای خنک زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن فلور د کریستال بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر فلور د کریستال از نظر بویایی در گروه عطرهای رایحه های گلی دسته بندی می شود. عطرهای رایحه های گلی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر رافایل هری است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. رافایل هری هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده فلور د کریستال:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، یاس، فلفل صورتی هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های میخک صدپر ، گل برف ، گل یلانگ ، گل استفانوتیس ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، کهربا، چوب صندل سفید ، کشمران روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
فلور د کریستال یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید ادکلن کلیک کنید و انواع عطر و ادکلن های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید