Loading...
جمعه 31 فروردین 1403 مدیر عطریمو 30 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل چوپارد هپی چوپارد لمون


کمپانی چوپارد این ادکلن برند را با نام چوپارد هپی چوپارد لمون معرفی و به بازار عطر عرضه کرد. صاحب امتیاز این عطر اصل چوپارد است.
عطر های این کمپانی ساخت کشور سوئیس هستند.
عطرها ترکیبی از آمیزه های متفاوت هستند که در کنار هم بوی نهایی عطر را می سازند. در ادامه این مقاله به بررسی اسانس های این عطر می پردازیم:
چوپارد هپی چوپارد لمون در گروه بویایی رایحه های مرکباتی دسته بندی می شود. این گروه بویایی شامل اسانس های متنوعی است.
دورا بگریچه آرناو از متخصصین عطرسازی است و رایحه بینظیر این عطر را ساخته است. عطر یکی از برترین عطرهای این گروه بویایی از این برند است.
نت های سازنده عطر:
عطرها ترکیبی از مواد طبیعی و معطر در سه نت اولیه، میانی و پایانی هستند.
نت اولیه عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت اولیه عطر، در اولین لحظه افشاندن عطر بروز می کنند. این بوی خوش حاصل ترکیب اسانس های ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، زنجبیل ، گیاه شیسو هستند.
نت میانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت میانی عطر، بعد از نت های اولیه بروز می کنند. عطر و بوی نت میانی حاصل ترکیب اسانس های سیب ، شکوفه پرتقال ، خیار ، انبه هستند.
نت پایانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
نت پایانی عطر شامل رایحه های نعناع ، روایح چوبی هستند. این اسانس ها مدت زمان بیشتری باقی مانده و خط بوی بینظیری را به جا می گذارند.
برای اطلاع از قیمت عطر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید و از اطلاعات کامل انواع عطر و ادکلن ها مطلع شوید و برای خرید انواع عطر بر روی خرید اینترنتی عطر و ادکلن کلیک کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید