Loading...
جمعه 31 فروردین 1403 مدیر عطریمو 26 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه زرجوف بیردی


عطر اصل مردانه - زنانه زرجوف بیردی محصول برند زرجوف از کشور ایتالیا است. زرجوف این عطر بسیار خوشبو را در سال 2012 به بازار عطرهای خنک مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن برند زرجوف بیردی بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر زرجوف بیردی از نظر بویایی در گروه عطرهای معطر فوژه دسته بندی می شود. عطرهای معطر فوژه در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر کریس موریس است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. کریس موریس هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده زرجوف بیردی:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های آب دریا ، سیب ، نعناع هندی ، اسطوخودوس ، خس خس ، فلفل ، علف ، ماسه دریا، خاک خیس جنگلی هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند.
طبیعت عطر:
زرجوف بیردی یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خرید اینترنتی عطر و ادکلن کلیک کنید و انواع ادکلن های مردانه - زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید