Loading...
جمعه 31 فروردین 1403 مدیر عطریمو 113 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه گلد اینسنس


ادکلن اصل مردانه - زنانه گلد اینسنس محصول برند کارولینا هررا از کشور ایالات متحده است. کارولینا هررا این عطر بسیار خوشبو را در سال 2017 به بازار عطرهای گرم مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن برند گلد اینسنس بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر گلد اینسنس از نظر بویایی در گروه عطرهای رایحه های شرقی دسته بندی می شود. عطرهای رایحه های شرقی در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر پیر کنستانتین گراس است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. پیر کنستانتین گراس هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده گلد اینسنس:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، دارچین ، سنبل ختایی ، گل جعفری هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های سدر ، لابدانیوم، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های وانیل ، چوب صندل سفید ، روایح دودی روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
گلد اینسنس یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خرید ادکلن اصل کلیک کنید و انواع ادکلن برند های مردانه - زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید