Loading...
چهارشنبه 29 فروردین 1403 مدیر عطریمو 22 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه فراری اسنس عود


عطر اصل مردانه فراری اسنس عود محصول برند فراری از کشور ایتالیا است. فراری این عطر بسیار خوشبو را در سال 2012 به بازار عطرهای گرم مردانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن برند فراری اسنس عود بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر فراری اسنس عود از نظر بویایی در گروه عطرهای رایحه های شرقی دسته بندی می شود. عطرهای رایحه های شرقی در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده فراری اسنس عود:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های عود هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، زیره، لامی ، زعفران ، صمغ کندر ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های چرم ، لابدانیوم روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
فراری اسنس عود یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید عطر اورجینال کلیک کنید و انواع عطر و ادکلن های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید