Loading...
سه شنبه 28 فروردین 1403 مدیر عطریمو 31 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه تامی گرل برایتس


عطر اصل زنانه تامی گرل برایتس محصول برند تامی هیلفیگر از کشور ایالات متحده است. تامی هیلفیگر این عطر بسیار خوشبو را در سال 2014 به بازار عطرهای خنک زنانه معرفی و عرضه کرد. عطر اصل تامی گرل برایتس بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر تامی گرل برایتس از نظر بویایی در گروه عطرهای رایحه های گلی دسته بندی می شود. عطرهای رایحه های گلی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده تامی گرل برایتس:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، لیمو ترش، اسطوخودوس ، شمعدانی ، انگور فرنگی سیاه هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، زنبق ، گل ابریشم ، یاس، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، خزه درخت بلوط ، درخت نراد، عسل ، چای ، زعفران روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
تامی گرل برایتس یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید عطر و ادکلن کلیک کنید و انواع ادکلن برند های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید