Loading...
يكشنبه 26 فروردین 1403 مدیر عطریمو 28 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه رالف لورن پولو سوپریم عود


عطر و ادکلن مردانه رالف لورن پولو سوپریم عود محصول برند رالف لورن از کشور ایالات متحده است. رالف لورن این عطر بسیار خوشبو را در سال 2015 به بازار عطرهای گرم مردانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن رالف لورن پولو سوپریم عود بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر رالف لورن پولو سوپریم عود از نظر بویایی در گروه عطرهای شرقی چوبی دسته بندی می شود. عطرهای شرقی چوبی در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر کارلوس بنایم است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. کارلوس بنایم هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده رالف لورن پولو سوپریم عود:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های دارچین ، فلفل صورتی هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های عود، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های خس خس ، چوب گایاک روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
رالف لورن پولو سوپریم عود یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید ادکلن اورجینال کلیک کنید و انواع ادکلن اصل های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید