Loading...
جمعه 24 فروردین 1403 مدیر عطریمو 266 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه اطلس سدر جین


عطر اصل مردانه اطلس سدر جین محصول برند جان چارلز بروسو از کشور فرانسه است. جان چارلز بروسو این عطر بسیار خوشبو را در سال 2005 به بازار عطرهای معتدل مردانه معرفی و عرضه کرد. عطر و ادکلن اطلس سدر جین بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر اطلس سدر جین از نظر بویایی در گروه عطرهای چوبی گلی مُشکی دسته بندی می شود. عطرهای چوبی گلی مُشکی در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده اطلس سدر جین:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، آب دریا ، ترکیبات سبز ، نارنگی، ریواس ، نارنگی یافا، خربزه هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های یاس، هل ، دارچین ، جوز ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های چوب صندل سفید ، ریشه زنبق، نوش روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
اطلس سدر جین یک عطر معتدلاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید ادکلن کلیک کنید و انواع ادکلن های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید