Loading...
چهارشنبه 15 فروردین 1403 مدیر عطریمو 47 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه اینیشیو پارفومز پرایوز ریهاب - ریهب - رهاب


برند اینیشیو پارفومز پرایوز عطر اینیشیو پارفومز پرایوز ریهاب - ریهب - رهاب را در سال 2018 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند اینیشیو پارفومز پرایوز همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
اینیشیو پارفومز پرایوز در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، اینیشیو پارفومز پرایوز ریهاب - ریهب - رهاب می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Rehab از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییچوبی معطر. قرار داده است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، اسطوخودوس ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح نعناع هندی ، خس خس ، سدر ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، چوب صندل سفید ، چوب گایاک از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه - زنانه خرید ادکلن اینیشیو پارفومز پرایوز ریهاب - ریهب - رهاب به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی اینیشیو پارفومز پرایوز ریهاب - ریهب - رهاب کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید