Loading...
چهارشنبه 08 فروردین 1403 مدیر عطریمو 70 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه گیلتی لاو ادیشن پور هوم


ادکلن مردانه گیلتی لاو ادیشن پور هوم محصول برند گوچی از کشور ایتالیا است. گوچی این عطر بسیار خوشبو را در سال 2020 به بازار عطرهای مردانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن اصل گیلتی لاو ادیشن پور هوم بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر گیلتی لاو ادیشن پور هوم از نظر بویایی در گروه عطرهای معطر فوژه دسته بندی می شود. عطرهای معطر فوژه در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده گیلتی لاو ادیشن پور هوم:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های نارنگی ماندارین، زنجبیل ، فلفل صورتی ، پرتقال کامکوات هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های اسطوخودوس ، شمعدانی ، رزماری ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های لوبان ، نعناع هندی ، اسطوخودوس روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید آنلاین عطر کلیک کنید و انواع ادکلن برند های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید