Loading...
چهارشنبه 08 فروردین 1403 مدیر عطریمو 60 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه دیور ساواج ادو پرفیوم به همراه تراول اسپری


برند دیور عطر و ادکلن دیور ساواج ادو پرفیوم به همراه تراول اسپری را در سال 2018 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند دیور همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
دیور در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، دیور ساواج ادو پرفیوم به همراه تراول اسپری می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Dior Sauvage EDP With Travel Spray از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییشرقی فوژه. قرار داده است. فرانسوا دماشی از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح اسطوخودوس ، جوز ، بادیان ختایی ، فلفل سیچوان ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. وانیل ، آمبروکسان از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید اینترنتی عطر دیور ساواج ادو پرفیوم به همراه تراول اسپری به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی دیور ساواج ادو پرفیوم به همراه تراول اسپری کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید