Loading...
دوشنبه 06 فروردین 1403 مدیر عطریمو 29 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه پلی بوی میک د کاور فور هیم


برند پلی بوی ادکلن برند پلی بوی میک د کاور فور هیم را در سال 2020 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند پلی بوی همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
پلی بوی در ایالات متحده ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایالات متحده هستید، پلی بوی میک د کاور فور هیم می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Make The Cover For Him از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییشرقی فوژه. قرار داده است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، سیب ، هل ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح اسطوخودوس ، بنفشه ، میوه‌جات، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. دانه تونکا ، نعناع هندی ، روایح چوبی، آمبروکسان از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید ادکلن پلی بوی میک د کاور فور هیم به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی پلی بوی میک د کاور فور هیم کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید