Loading...
يكشنبه 05 فروردین 1403 مدیر عطریمو 54 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه نو او سولیل


برند پرادا عطر نو او سولیل را در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند پرادا همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
پرادا در ایتالیا ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، نو او سولیل می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Nue au Soleil از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییشرقی گلی. قرار داده است. طبیعت عطر نو او سولیل خنک است. دانیالا روش آندرایه از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های نعناع هندی ، شکوفه پرتقال ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. برای مردانه - زنانه خريد عطر اينترنتي نو او سولیل به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی نو او سولیل کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید