Loading...
يكشنبه 05 فروردین 1403 مدیر عطریمو 46 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه دلیکیت


برند چوگان ادکلن دلیکیت را در سال 2014 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند چوگان همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
چوگان در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، دلیکیت می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Delicate از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییشرقی گلی. قرار داده است. طبیعت عطر دلیکیت معتدل است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های هل ، گل یلانگ ، فلفل ، فلفل صورتی ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح ادویه گل میخک ، گل مریم ، روایح دودی، شیر ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. لوبان ، کهربا، وانیل ، روایح چوبی از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه - زنانه خرید اینترنتی عطر دلیکیت به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی دلیکیت کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید