Loading...
شنبه 04 فروردین 1403 مدیر عطریمو 68 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه دسکوارد2 پوشن ادو پرفیوم مردانه


برند دسکوارد2 عطر و ادکلن دسکوارد2 پوشن ادو پرفیوم مردانه را در سال 2011 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند دسکوارد2 همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
دسکوارد2 در کانادا ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت کانادا هستید، دسکوارد2 پوشن ادو پرفیوم مردانه می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Potion EDP for men از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییچوبی معطر. قرار داده است. طبیعت عطر دسکوارد2 پوشن ادو پرفیوم مردانه معتدل است. آنیک مناردو از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های نعناع ، آویشن ، سنبل ختایی ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح رز ، دارچین ، فلفل ، گل کوشاد، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، کهربا، نعناع هندی ، چوب کشمیر از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید اینترنتی عطر دسکوارد2 پوشن ادو پرفیوم مردانه به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی دسکوارد2 پوشن ادو پرفیوم مردانه کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید