Loading...
پنجشنبه 02 فروردین 1403 مدیر عطریمو 61 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه ایسپازون


برند پارفومز د مارلی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2012 ادکلن ایسپازون را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند پارفومز د مارلی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
پارفومز د مارلی کمپانی متعلق به فرانسه است. ایسپازون - Ispazon از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی چوبی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های پرتقال، لیمو ترش، آویشن ، لیمو ترش سبز، برگ خشک برگبو ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل سدر ، گل برف ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا، وانیل است. ایسپازون از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه خرید عطر و ادکلن ایسپازون به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی ایسپازون مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید