Loading...
شنبه 26 اسفند 1402 مدیر عطریمو 46 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه اوپاردو


ادکلن برند زنانه اوپاردو محصول برند پیور دیستنس از کشور هلند است. پیور دیستنس این عطر بسیار خوشبو را در سال 2012 به بازار عطرهای خنک زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن اوپاردو بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر اوپاردو از نظر بویایی در گروه عطرهای گلی چوبی مُشکی دسته بندی می شود. عطرهای گلی چوبی مُشکی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر آنی بازنشن است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. آنی بازنشن هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده اوپاردو:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های رز ، گاردنیای یاسمنی، گل مریم ، یاس بنفش هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های میخک صدپر ، یاس، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های سدر ، گل آفتاب پرست روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
اوپاردو یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید اینترنتی عطر و ادکلن کلیک کنید و انواع عطر اصل های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید