Loading...
جمعه 25 اسفند 1402 مدیر عطریمو 40 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه دیویدوف کول واتر ویو زنانه


عطر زنانه دیویدوف کول واتر ویو زنانه محصول برند دیویدوف از کشور سوئیس است. دیویدوف این عطر بسیار خوشبو را در سال 2018 به بازار عطرهای زنانه معرفی و عرضه کرد. عطر و ادکلن دیویدوف کول واتر ویو زنانه بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر دیویدوف کول واتر ویو زنانه از نظر بویایی در گروه عطرهای گلی آبزی دسته بندی می شود. عطرهای گلی آبزی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر فرانسیس کرکجان، مایا لورنات است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. فرانسیس کرکجان، مایا لورنات هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده دیویدوف کول واتر ویو زنانه:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های لیمو ترش سبز، گلابی ، پلومریا هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های آب دریا ، یاس، روایح گلی، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های کهربا، روایح چوبی روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید عطر اورجینال کلیک کنید و انواع عطر اصل های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید