Loading...
جمعه 25 اسفند 1402 مدیر عطریمو 50 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه - زنانه پریس مونت کارلو عود ایمپریال


ادکلن اصل مردانه - زنانه پریس مونت کارلو عود ایمپریال محصول برند پریس مونت کارلو از کشور موناکو است. پریس مونت کارلو این عطر بسیار خوشبو را در سال 2012 به بازار عطرهای گرم مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن پریس مونت کارلو عود ایمپریال بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر پریس مونت کارلو عود ایمپریال از نظر بویایی در گروه عطرهای شرقی چوبی دسته بندی می شود. عطرهای شرقی چوبی در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر لوکا مافی است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. لوکا مافی هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده پریس مونت کارلو عود ایمپریال:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های یاس، زیره هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های نعناع هندی ، روایح دودی، عود، زعفران ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های خس خس ، سدر ، چوب صندل سفید ، لابدانیوم روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
پریس مونت کارلو عود ایمپریال یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خرید عطر اورجینال کلیک کنید و انواع عطر های مردانه - زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید