Loading...
سه شنبه 22 اسفند 1402 مدیر عطریمو 32 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه دیا پور هوم


عطر مردانه دیا پور هوم محصول برند آمواج از کشور عمان است. آمواج این عطر بسیار خوشبو را در سال 2002 به بازار عطرهای خنک مردانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن دیا پور هوم بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر دیا پور هوم از نظر بویایی در گروه عطرهای چوبی گلی مُشکی دسته بندی می شود. عطرهای چوبی گلی مُشکی در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده دیا پور هوم:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های هل ، لابدانیوم، روایح دودی، نارنج هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های ریشه زنبق، گل یلانگ ، گل صدتومانی، آلو ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های کهربا، اقاقیای برزیلی ، نعناع هندی ، خس خس ، چرم روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
دیا پور هوم یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید ادکلن کلیک کنید و انواع عطر های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید