Loading...
يكشنبه 20 اسفند 1402 مدیر عطریمو 38 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه مون لایت این چیانگامی


عطر و ادکلن مردانه مون لایت این چیانگامی محصول برند دوسیتا از کشور فرانسه است. دوسیتا این عطر بسیار خوشبو را در سال 2020 به بازار عطرهای مردانه معرفی و عرضه کرد. عطر اصل مون لایت این چیانگامی بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر مون لایت این چیانگامی از نظر بویایی در گروه عطرهای چوبی معطر دسته بندی می شود. عطرهای چوبی معطر در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر پیسارا اوموجیجانی است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. پیسارا اوموجیجانی هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده مون لایت این چیانگامی:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های یاس، یوزو هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های لوبان ، جوز ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های چوب درخت ساج ، نعناع هندی ، خس خس ، صمغ درختچه مر روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید اینترنتی عطر کلیک کنید و انواع عطر های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید