Loading...
شنبه 19 اسفند 1402 مدیر عطریمو 56 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه لویی ویتون دنسینگ بلوسوم


عطر مردانه - زنانه لویی ویتون دنسینگ بلوسوم محصول برند لویی ویتون از کشور فرانسه است. لویی ویتون این عطر بسیار خوشبو را در سال 2021 به بازار عطرهای مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. عطر اصل لویی ویتون دنسینگ بلوسوم بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر لویی ویتون دنسینگ بلوسوم از نظر بویایی در گروه عطرهای رایحه های گلی دسته بندی می شود. عطرهای رایحه های گلی در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر ژاک کاوالیه است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. ژاک کاوالیه هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده لویی ویتون دنسینگ بلوسوم:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های رز ، یاس، گل مریم ، گل اوسمانتوس هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند.

برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خرید عطر اورجینال کلیک کنید و انواع عطر های مردانه - زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید