Loading...
شنبه 19 اسفند 1402 مدیر عطریمو 36 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه دیزل فیول فور لایف زن


عطر و ادکلن زنانه دیزل فیول فور لایف زن محصول برند دیزل از کشور ایتالیا است. دیزل این عطر بسیار خوشبو را در سال 2007 به بازار عطرهای معتدل زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن دیزل فیول فور لایف زن بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر دیزل فیول فور لایف زن از نظر بویایی در گروه عطرهای چایپر گلی دسته بندی می شود. عطرهای چایپر گلی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر ژاک کاوالیه، آنیک مناردو، تیری واسر است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. ژاک کاوالیه، آنیک مناردو، تیری واسر هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده دیزل فیول فور لایف زن :
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های نارنگی ماندارین، فلفل صورتی هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های یاس، جوز ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های نعناع هندی ، خس خس روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
دیزل فیول فور لایف زن یک عطر معتدلاست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید اینترنتی عطر کلیک کنید و انواع عطر اصل های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید