Loading...
پنجشنبه 17 اسفند 1402 مدیر عطریمو 34 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه - زنانه فراگرنس ورد ال شیخ


عطر اصل مردانه - زنانه فراگرنس ورد ال شیخ محصول برند فراگرنس ورد از کشور امارات متحده عربی است. عطر اصل فراگرنس ورد ال شیخ بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر فراگرنس ورد ال شیخ از نظر بویایی در گروه عطرهای بسیار محبوب و پرفروش مردانه - زنانه است که سهم فروش خوبی در بازار عطرهای مردانه - زنانه دارد. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده فراگرنس ورد ال شیخ :
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، گریپ فروت هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، هل ، زیره، شکوفه پرتقال ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، گل لادن روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
فراگرنس ورد ال شیخ یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خرید اینترنتی عطر و ادکلن کلیک کنید و انواع ادکلن های مردانه - زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید