Loading...
سه شنبه 15 اسفند 1402 مدیر عطریمو 55 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه امپوریا


عطر و ادکلن زنانه امپوریا محصول برند فراگرنس ورد از کشور امارات متحده عربی است. فراگرنس ورد این عطر بسیار خوشبو را در سال 2016 به بازار عطرهای گرم زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن برند امپوریا بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر امپوریا از نظر بویایی در گروه عطرهای بسیار محبوب و پرفروش زنانه است که سهم فروش خوبی در بازار عطرهای زنانه دارد. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده امپوریا:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های انار هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های ارکیده ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، بنفشه ، عنبر روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
امپوریا یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خريد عطر اينترنتي کلیک کنید و انواع ادکلن های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید