Loading...
سه شنبه 15 اسفند 1402 مدیر عطریمو 50 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه اتیتیود


عطر و ادکلن مردانه اتیتیود محصول برند جیورجیو آرمانی از کشور ایتالیا است. جیورجیو آرمانی این عطر بسیار خوشبو را در سال 2007 به بازار عطرهای گرم مردانه معرفی و عرضه کرد. عطر و ادکلن اتیتیود بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر اتیتیود از نظر بویایی در گروه عطرهای شرقی فوژه دسته بندی می شود. عطرهای شرقی فوژه در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر آلبرتو موریلاس، الیور کرسپ، آنیک مناردو است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. آلبرتو موریلاس، الیور کرسپ، آنیک مناردو هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده اتیتیود:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های لیمو ترش، قهوه هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های اسطوخودوس ، هل ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های کهربا، نعناع هندی ، سدر ، اوپوپوناکس روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
اتیتیود یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید ادکلن اورجینال کلیک کنید و انواع ادکلن اصل های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید