Loading...
دوشنبه 14 اسفند 1402 مدیر عطریمو 45 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه نوبل وتیور


ادکلن مردانه نوبل وتیور محصول برند چوپارد از کشور سوئیس است. چوپارد این عطر بسیار خوشبو را در سال 2010 به بازار عطرهای خنک مردانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن برند نوبل وتیور بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر نوبل وتیور از نظر بویایی در گروه عطرهای چوبی ادویه ای دسته بندی می شود. عطرهای چوبی ادویه ای در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر لوکاس سوزاک است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. لوکاس سوزاک هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده نوبل وتیور:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، خس خس ، هل ، فلفل قرمز شیرین هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های سالویا ، چوب ماهون، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های چرم ، تنباکو روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
نوبل وتیور یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید آنلاین عطر کلیک کنید و انواع عطر های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید