Loading...
شنبه 05 اسفند 1402 مدیر عطریمو 89 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه لویی ویتون کازمیک کلود


برند لویی ویتون ادکلن اصل لویی ویتون کازمیک کلود را در سال 2021 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند لویی ویتون همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
لویی ویتون در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، لویی ویتون کازمیک کلود می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Cosmic Cloud از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییچایپر میوه ای. قرار داده است. ژاک کاوالیه از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، مشک ، نعناع هندی ، انگور فرنگی سیاه، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. برای مردانه - زنانه خرید اینترنتی عطر لویی ویتون کازمیک کلود به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لویی ویتون کازمیک کلود کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید