Loading...
پنجشنبه 03 اسفند 1402 مدیر عطریمو 99 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه سی کی فری اسپرت


برند کالوین کلین ادکلن اصل سی کی فری اسپرت را در سال 2014 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند کالوین کلین همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
کالوین کلین در ایالات متحده ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایالات متحده هستید، سی کی فری اسپرت می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در CK Free Sport از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییچوبی معطر. قرار داده است. طبیعت عطر سی کی فری اسپرت خنک است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، آب دریا ، پرتقال، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح لاله مردابی، یاس، گل برف ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. کهربا، سدر ، چوب صندل سفید از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید عطر اورجینال سی کی فری اسپرت به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی سی کی فری اسپرت کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید