Loading...
چهارشنبه 02 اسفند 1402 مدیر عطریمو 103 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه موسیور له پرینس اینتنس


برند پرنسس مارینا دو بوربون ادکلن اصل موسیور له پرینس اینتنس را در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند پرنسس مارینا دو بوربون همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
پرنسس مارینا دو بوربون در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، موسیور له پرینس اینتنس می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Monsieur Le Prince Intense از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییمرکباتی معطر. قرار داده است. طبیعت عطر موسیور له پرینس اینتنس معتدل است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، سیب ، آناناس ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح سالویا ، چرم ، یاس، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، کهربا، روایح چوبی از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید ادکلن اورجینال موسیور له پرینس اینتنس به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی موسیور له پرینس اینتنس کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید