Loading...
سه شنبه 01 اسفند 1402 مدیر عطریمو 44 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه هانی


برند مارک جاکوبز عطر و ادکلن هانی را در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند مارک جاکوبز همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
مارک جاکوبز در ایالات متحده ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایالات متحده هستید، هانی می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Honey از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییگلی میوه ای. قرار داده است. طبیعت عطر هانی خنک است. آن گوتلیب، آنی بازنشن از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های نارنگی ماندارین، گلابی ، پانچ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح شکوفه پرتقال ، هلو ، پیچ امین الدوله ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. وانیل ، عسل ، روایح چوبی از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای زنانه خرید عطر هانی به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی هانی کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید