Loading...
دوشنبه 30 بهمن 1402 مدیر عطریمو 59 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه له اکستاز


برند نینا ریچی ادکلن له اکستاز را در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند نینا ریچی همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
نینا ریچی در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، له اکستاز می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در L'Extase از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییشرقی گلی. قرار داده است. طبیعت عطر له اکستاز گرم است. فرانسیس کرکجان از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های فلفل صورتی ، هلو ، گلابی ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح رز ، یاس، تمشک ، گل‌های سفید ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. لوبان ، مشک ، کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، سدر ، کارامل از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای زنانه خرید عطر اورجینال له اکستاز به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی له اکستاز کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید