Loading...
جمعه 27 بهمن 1402 مدیر عطریمو 73 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه کریستیانو رونالدو سی آر سون اوریجینز


برند کریستیانو رونالدو عطر و ادکلن کریستیانو رونالدو سی آر سون اوریجینز را در سال 2022 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند کریستیانو رونالدو همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
کریستیانو رونالدو در پرتقال ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت پرتقال هستید، کریستیانو رونالدو سی آر سون اوریجینز می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در CR7 Origins از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییمعطر فوژه. قرار داده است. پیر کنستانتین گراس از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های نارنگی ماندارین، آناناس ، برگ خشک برگبو ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح اسطوخودوس ، شمعدانی ، سالویا اسکلاریا، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. نعناع هندی ، خس خس از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید ادکلن کریستیانو رونالدو سی آر سون اوریجینز به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی کریستیانو رونالدو سی آر سون اوریجینز کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید