Loading...
پنجشنبه 26 بهمن 1402 مدیر عطریمو 72 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه - زنانه پچولی اردنت


برند گرلن از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2020 عطر و ادکلن پچولی اردنت را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند گرلن علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
گرلن کمپانی متعلق به فرانسه است. پچولی اردنت - Patchouli Ardent از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی چوبی گلی مُشکی.هستند. تیری واسر از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های فلفل ، فلفل صورتی ، انجیر ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، نعناع هندی ، سدر ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، چرم است.
برای مردانه - زنانه خرید اینترنتی عطر پچولی اردنت به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی پچولی اردنت مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید