Loading...
يكشنبه 22 بهمن 1402 مدیر عطریمو 66 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه بلید تیاره دی تاهیتی


عطر مردانه - زنانه بلید تیاره دی تاهیتی محصول برند له آرک از کشور فرانسه است. له آرک این عطر بسیار خوشبو را در سال 2013 به بازار عطرهای مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. عطر و ادکلن بلید تیاره دی تاهیتی بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر بلید تیاره دی تاهیتی از نظر بویایی در گروه عطرهای چوبی گلی مُشکی دسته بندی می شود. عطرهای چوبی گلی مُشکی در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده بلید تیاره دی تاهیتی:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های رز ، نارنگی، پیچ امین الدوله هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های یاس، گاردنیای یاسمنی، گل صدتومانی، یاس تاهیتی، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خرید عطر اورجینال کلیک کنید و انواع ادکلن های مردانه - زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید