Loading...
جمعه 20 بهمن 1402 مدیر عطریمو 48 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل سرج لوتنس فمینیت دو بوا


کمپانی سرج لوتنس در سال 2009 این عطر مردانه - زنانه را با نام سرج لوتنس فمینیت دو بوا معرفی و به بازار عطر عرضه کرد. صاحب امتیاز این ادکلن برند سرج لوتنس است.
عطر های این کمپانی ساخت کشور فرانسه هستند.
عطرها ترکیبی از آمیزه های متفاوت هستند که در کنار هم بوی نهایی عطر را می سازند. در ادامه این مقاله به بررسی اسانس های این عطر مردانه - زنانه می پردازیم:
سرج لوتنس فمینیت دو بوا در گروه بویایی شرقی چوبی دسته بندی می شود. این گروه بویایی شامل اسانس های متنوعی است.
کریستوفر شیلدریک از متخصصین عطرسازی است و رایحه بینظیر این عطر را ساخته است. عطر مردانه - زنانه یکی از برترین عطرهای این گروه بویایی از این برند است.
نت های سازنده عطر:
عطرها ترکیبی از مواد طبیعی و معطر در سه نت اولیه، میانی و پایانی هستند.
نت اولیه عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت اولیه عطر، در اولین لحظه افشاندن عطر بروز می کنند. این بوی خوش حاصل ترکیب اسانس های سدر ، دارچین ، آلو ، هلو هستند.
نت میانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت میانی عطر، بعد از نت های اولیه بروز می کنند. عطر و بوی نت میانی حاصل ترکیب اسانس های رز ، بنفشه ، ادویه گل میخک ، گل یلانگ ، زنجبیل ، شکوفه پرتقال هستند.
نت پایانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
نت پایانی عطر شامل رایحه های لوبان ، مشک ، وانیل ، چوب صندل سفید هستند. این اسانس ها مدت زمان بیشتری باقی مانده و خط بوی بینظیری را به جا می گذارند.
برای اطلاع از قیمت عطر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید و از اطلاعات کامل انواع عطر و ادکلن ها مطلع شوید و برای خرید انواع عطر بر روی خرید عطر اصل کلیک کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید