Loading...
پنجشنبه 19 بهمن 1402 مدیر عطریمو 56 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه له جمه آمارنا


ادکلن برند زنانه له جمه آمارنا محصول برند بولگاری از کشور ایتالیا است. بولگاری این عطر بسیار خوشبو را در سال 2014 به بازار عطرهای معتدل زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن له جمه آمارنا بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر له جمه آمارنا از نظر بویایی در گروه عطرهای شرقی گلی دسته بندی می شود. عطرهای شرقی گلی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر دانیالا روش آندرایه است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. دانیالا روش آندرایه هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده له جمه آمارنا :
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های رز ، گل مریم ، آلبالو هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند.
طبیعت عطر:
له جمه آمارنا یک عطر معتدلاست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید آنلاین عطر کلیک کنید و انواع ادکلن های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید