Loading...
آخرین پست ها
جمعه 04 اسفند 1402
جمعه 04 اسفند 1402
جمعه 04 اسفند 1402
پنجشنبه 03 اسفند 1402
پنجشنبه 03 اسفند 1402
چهارشنبه 02 اسفند 1402
چهارشنبه 02 اسفند 1402
سه شنبه 01 اسفند 1402
سه شنبه 01 اسفند 1402
سه شنبه 01 اسفند 1402
سه شنبه 01 اسفند 1402
سه شنبه 01 اسفند 1402
دسته بندی
آرشیو
چهارشنبه 18 بهمن 1402 مدیر عطریمو 19 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه هوم نایت


ادکلن اصل مردانه هوم نایت محصول برند کنزو از کشور فرانسه است. کنزو این عطر بسیار خوشبو را در سال 2014 به بازار عطرهای معتدل مردانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن برند هوم نایت بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر هوم نایت از نظر بویایی در گروه عطرهای چوبی معطر دسته بندی می شود. عطرهای چوبی معطر در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر دومنیک روپیون است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. دومنیک روپیون هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده هوم نایت:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های گریپ فروت ، هل ، گشنیز هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های شمعدانی ، گیاه درمنه، خاراگوش ، انبه ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های دانه تونکا ، خس خس ، چوب گایاک روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
هوم نایت یک عطر معتدلاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خريد عطر اينترنتي کلیک کنید و انواع ادکلن های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید