Loading...
چهارشنبه 18 بهمن 1402 مدیر عطریمو 68 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه جیونچی له اینتردیت ادو پرفیوم رژ


عطر اصل زنانه جیونچی له اینتردیت ادو پرفیوم رژ محصول برند جیونچی از کشور فرانسه است. جیونچی این عطر بسیار خوشبو را در سال 2021 به بازار عطرهای زنانه معرفی و عرضه کرد. عطر و ادکلن جیونچی له اینتردیت ادو پرفیوم رژ بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر جیونچی له اینتردیت ادو پرفیوم رژ از نظر بویایی در گروه عطرهای شرقی گلی دسته بندی می شود. عطرهای شرقی گلی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر دومنیک روپیون، آن فلیپو، فانی بال است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. دومنیک روپیون، آن فلیپو، فانی بال هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده جیونچی له اینتردیت ادو پرفیوم رژ:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های زنجبیل ، پرتقال خونی هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های یاس، گل مریم ، برگ فلفل قرمز، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های نعناع هندی ، خس خس ، چوب صندل سفید روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید عطر و ادکلن کلیک کنید و انواع عطر اصل های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید