Loading...
دوشنبه 16 بهمن 1402 مدیر عطریمو 52 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه اسکودریا ریسینگ رد


عطر و ادکلن مردانه اسکودریا ریسینگ رد محصول برند فراری از کشور ایتالیا است. فراری این عطر بسیار خوشبو را در سال 2013 به بازار عطرهای معتدل مردانه معرفی و عرضه کرد. عطر و ادکلن اسکودریا ریسینگ رد بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر اسکودریا ریسینگ رد از نظر بویایی در گروه عطرهای رایحه های چوبی دسته بندی می شود. عطرهای رایحه های چوبی در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده اسکودریا ریسینگ رد:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های لیمو ترش، گیاه درمنه، فلفل هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های اسطوخودوس ، گل مریم ، بوی فلزات، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های دانه تونکا ، سدر ، چرم روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
اسکودریا ریسینگ رد یک عطر معتدلاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید اینترنتی عطر کلیک کنید و انواع ادکلن های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید