Loading...
دوشنبه 16 بهمن 1402 مدیر عطریمو 62 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه میس دیور ادوتویلت 2019


برند دیور از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2019 ادکلن اصل میس دیور ادوتویلت 2019 را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند دیور علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
دیور کمپانی متعلق به فرانسه است. میس دیور ادوتویلت 2019 - Miss Dior Eau de Toilette 2019 از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی چایپر گلی.هستند. فرانسوا دماشی از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های نارنگی ماندارین، پرتقال خونی ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، گل برف ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی است.
برای زنانه خرید عطر اورجینال میس دیور ادوتویلت 2019 به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی میس دیور ادوتویلت 2019 مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید