Loading...
شنبه 14 بهمن 1402 مدیر عطریمو 47 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه تروساردی رایفلسو


برند تروساردی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2019 ادکلن تروساردی رایفلسو را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند تروساردی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
تروساردی کمپانی متعلق به ایتالیا است. تروساردی رایفلسو - Riflesso Blue Vibe از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی چوبی.هستند. ورونیک نیبرگ از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های یوزو ، رام (نوشیدنی)، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل شمعدانی ، گیاه درمنه، فندق ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های چرم ، تنباکو ، چوب عنبر است.
برای مردانه خرید عطر اورجینال تروساردی رایفلسو به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی تروساردی رایفلسو مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید