Loading...
سه شنبه 10 بهمن 1402 مدیر عطریمو 71 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه اورینت بلانک


برند فراگرنس ورد از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند عطر اورینت بلانک را معرفی و روانه بازار کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند فراگرنس ورد علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
فراگرنس ورد کمپانی متعلق به امارات متحده عربی است. اورینت بلانک - Orient Blanc از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی معطر ادویه ای.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های هل ، زنجبیل ، فلفل ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل نارگیل ، شکوفه پرتقال ، گل صدتومانی، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا، چوب صندل سفید است. اورینت بلانک از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه خرید ادکلن اورینت بلانک به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی اورینت بلانک مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید