Loading...
جمعه 06 بهمن 1402 مدیر عطریمو 49 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه نامبر وان اسپرت


برند اگنر ادکلن اصل نامبر وان اسپرت را در سال 2014 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند اگنر همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
اگنر در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، نامبر وان اسپرت می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در No 1 Sport از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییچوبی چایپر. قرار داده است. طبیعت عطر نامبر وان اسپرت معتدل است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های لیمو ترش، گریپ فروت ، هل ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح سیب ، نعناع ، خزه درخت بلوط ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، نعناع هندی ، چرم ، روایح چوبی، چوب گایاک از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید اینترنتی عطر و ادکلن نامبر وان اسپرت به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی نامبر وان اسپرت کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید