Loading...
جمعه 06 بهمن 1402 مدیر عطریمو 43 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه مون بلان پرزنس


برند مون بلان از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2001 ادکلن اصل مون بلان پرزنس را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند مون بلان علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
مون بلان کمپانی متعلق به فرانسه است. مون بلان پرزنس - Mont Blanc Presence از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی ادویه ای.هستند. کرین کاشن از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، هل ، دارچین ، زنجبیل ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل سیب ، سالویا ، گل آفتاب پرست، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، مشک ، کهربا، چوب درخت ساج ، چوب صندل سفید است. مون بلان پرزنس از عطرهای معتدل و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه خرید ادکلن مون بلان پرزنس به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی مون بلان پرزنس مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید