Loading...
جمعه 06 بهمن 1402 مدیر عطریمو 54 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه اکوا دی جیو پارفوم


برند جیورجیو آرمانی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2023 ادکلن اصل اکوا دی جیو پارفوم را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند جیورجیو آرمانی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
جیورجیو آرمانی کمپانی متعلق به ایتالیا است. اکوا دی جیو پارفوم - Acqua di Giò Parfum از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی چوبی آبزی.هستند. آلبرتو موریلاس از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، آب دریا ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل شمعدانی ، رزماری ، سالویا اسکلاریا، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی ، صمغ کندر است.
برای مردانه خرید ادکلن اورجینال اکوا دی جیو پارفوم به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی اکوا دی جیو پارفوم مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید