Loading...
پنجشنبه 05 بهمن 1402 مدیر عطریمو 52 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه شانل شنس وایو


برند شنل از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2015 عطر اصل شانل شنس وایو را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند شنل علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
شنل کمپانی متعلق به فرانسه است. شانل شنس وایو - Chance Eau Vive از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی گلی چوبی مُشکی.هستند. اولیویه پولژ از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های گریپ فروت ، مرکبات ، پرتقال خونی ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل مشک ، یاس، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های خس خس ، سدر ، زنبق است. شانل شنس وایو از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید آنلاین عطر شانل شنس وایو به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی شانل شنس وایو مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید